Masa Tenisi

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Masa Tenisi Oyunu Oyna

Masa Tenisi ; Masa tenisi bireysel kabiliyetlerinizi sergileyebileceğiniz en eğlenceli ve güzel oyunlardan biridir. Oyundaki ruh haliniz skorlara fazlasıyla yansımaktadır. O yüzden karşınızdaki rakibinize göre hareket etmeli ilk açığında sayıyı almaya çalışmalısınız. Mouse ile oynanan bu oyunda rakibinizin sayı almasına fırsat vermeyin. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Masa Tenisi Oyunu 1314 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -3 Spor Oyunları

Masa Tenisi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Masa Tenisi Masa Tenisi Masa tenisi bireysel kabiliyetlerinizi sergileyebileceğiniz en eğlenceli ve güzel oyunlardan biridir. Oyundaki ruh haliniz skorlara fazlasıyla yansımaktadır. O yüzden karşınızdaki rakibinize göre hareket etmeli ilk açığında sayıyı almaya çalışmalısınız. Mouse ile oynanan bu oyunda rakibinizin sayı almasına fırsat vermeyin. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Ben 10 ile Masa Tenisi Ben 10 ile Masa Tenisi Ben 10 bu defa arkadaşlarıyla eğlenceli maçlar yapma çabasında. Masa tenisi oynayan Ben 10 i elinizden geldiği şekilde yönlendirmeli ve bütün sayıları kazanmasını sağlayarak oyunu almasın yardım etmelisiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.