Şehir Savaşları

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Şehir Savaşları Oyunu Oyna

Şehir Savaşları ; Askeriniz ile savaşmanız gerekiyor. Kenti işgal eden düşmanların hepsini yok etmeniz gerekiyor. Düşmanlarınızı yok edin ve şehri işgalden kurtarın. Mouse ile ateş edebilirsiniz, oyunun başında silah seçmeniz istenecek. Silahınızı seçin ve savaşa başlayın. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Şehir Savaşları Oyunu 1324 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -5 Savaş Oyunları

Şehir Savaşları Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sokak Savaşları Sokak Savaşları Sokakta insanları rahatsız edenler ile savaşmaya hazırmısınız ? İnsanlar oldukça rahatsız ve sizden yardım bekliyor. Elinizdeki silah ile hepsini temizleyin. Bakalım kim daha güçlü. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Nişan oyunları siteniz www.nisanoyunlari.org iyi eğlenceler diler.

Şehir Savaşları Şehir Savaşları Askeriniz ile savaşmanız gerekiyor. Kenti işgal eden düşmanların hepsini yok etmeniz gerekiyor. Düşmanlarınızı yok edin ve şehri işgalden kurtarın. Mouse ile ateş edebilirsiniz, oyunun başında silah seçmeniz istenecek. Silahınızı seçin ve savaşa başlayın. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Şehir Avcısı Şehir Avcısı Kahraman kurtarıcımız şehri talan eden teroristlerin peşinde. Pusuya yatarak teroristlerin pusuya düşmesini bekleyen kahramanımız kötü adamların görüş alanına girmesiyle gerekeni yapmaktadır. Siz de kahramanımızın nişan almasına yardım ederek daha çok terorist öldürmesini sağlamalısınız. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Nişan Savaşları Nişan Savaşları Düşman askerleri ile keskin nişancı çatışmasına gireceksiniz. Düşman askerleri sizi çok hızlı bulabiliyorlar ve bu yüzden onları hızlıca vurmalısınız. Düşman askerleri sizi bulduklarında teş ediyorlar ve sizi vurmak istiyorlar. Düşmanlar size ateş edemeden siz onları vurmalısınız. Her bölümde belli sayıda düşman askerini vurmalısınız. Düşman askerlerini kafadan vurduğunuz zaman tek atış ile ölüyorlar. Kafaya nişan alın ve ateş ederek tek atışta öldürün. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Bölge Savaşları Bölge Savaşları Düşmanlarınız bölgenizi kuşattılar ve bölgenizi ele geçirmek istiyorlar. Onlara heralde bu bölgeyi vermeyeceksiniz. Çok hızlı olup bölgenizi geri kurtarmanız gerekiyor. Elinizi hızlı tutun ve biran önce bölgenizi düşmanlardan kurtarın. Dikkatli olmanız lazım. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.