Mikrop Adamlar Savaşı

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Mikrop Adamlar Savaşı Oyunu Oyna

Mikrop Adamlar Savaşı ; Bu oyunumuzda mikrop adamımız ile bazı güçler elde edip bu güçleri en iyi şekilde kullanarak karşımıza çıkan düşmanları öldüreceğiz. Onlara sümük atacağız, üzerlerine kusacağız vs. Oyunu yön tuşları ve A,S tuşları ile oynayabilirsiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Mikrop Adamlar Savaşı Oyunu 4446 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 Savaş Oyunları

Mikrop Adamlar Savaşı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tom ve Jerry Kartopu Savaşı Tom ve Jerry Kartopu Savaşı Bu oyunumuzda Tom ve Jerry'nin kartopu savaşı yaparken birbirlerine zarar vermelerini sağlıyoruz. Birbirlerini en uzağa kim atacak bakalım. Oyunu mouse ve yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Tanklar Boya Savaşı Tanklar Boya Savaşı Sizin ve rakip takımın tankları arasında kıyasıya bir boya savaşı geçiyor. Bu savaşta tankınızı doğru bir şekilde yöneterek düşman tanklarını tamamiyle boyamalısınız. Kullandığınız tanka her boya isabetinde enerjisi azalmaktadır. Sizden önce düşman takımın enerjisini bitirerek bir üst bölüme geçebilirsiniz. Oyunda tank kontrollerini "W, A, S ve D " Tuşlarını kullanarak sağlayabilir, Mouse ile ateş edebilirsiniz.Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Su Savaşı Su Savaşı Yaz ayının sıcaklarında su ile oynamak eğlenceli bir uğraştır. Özellikle de su savaşları. Bu oyunda da su savaşlarına farklı bir boyut kazandırılarak balon içerisine doldurulan sularla savaş yapmanız istemiş. Sizde bu oyunda elinizden geleni sergileyerek kaçmakta olan rakibinizi içi su dolu balonla vurmaya çalışmalısınız. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Sincap Yaşam Savaşı Sincap Yaşam Savaşı Kahraman sincap elindeki silahıyla yaşam mücadelesi veriyor. Yiyeceklerini bulabilmek için önüne çıkan bütün engelleri silahıyla ortadan kaldırmaya çalışıyor. Sizde sincap a bu zorlu mücadelesine yardım edebilirsiniz. Mouse ile nişan alarak ateş edin. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Robotlar Savaşı Robotlar Savaşı Robotlar savaşı mağlup robotların lideri ile bölgeye sızarak düşman robotlar ile çatışmaya girmelisiniz. Düşmanların hepsini etkisiz hale getirerek ve kaybettiğiniz bölgeleri geri kazanabilirsiniz. Savaş esnasında düşmanlara ateş edebilmek için fareyi kullanabilirsiniz. Bölgede dolaşırken düşmanın olmadığı anlarda aniden etrafınız düşmanlar ile çevrilebilir. Bu yüzden sürekli dikkatli davranarak tetikte beklemelisiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Robot Savaşı 2 Robot Savaşı 2 Robot savaşları oyununda siz oyun severlerin eğlenceli ve heyecanlı dakikalar geçirebilmesi için değişik etaplar oluşturulmuş. Kahraman robotunuzla düşman robotlarıyla zorlu savaşlar içerisindesiz.Yön tuşları ile robotunuzu yönlendirebilir 1,2,3 ve 4 tuşları ile değişik modlard düşmanlarınıza ateş açabilirsiniz. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Ölüm Kalım Savaşı Ölüm Kalım Savaşı Zombilere karşı ölümcül bir savaş veriyorsun. Zombiler ile aranda geçecek bu savaş senin için bir ölüm kalım savaşı olacaktır. Kalabalık takımlar halinde gelen zombileri yok etmelisin. Zombilerin hepsi ile savaş ve onları yenilgiye uğrat. Zombileri öldürdükçe para ve altınlar kazanacaksın. Kazandığın bu para ve altınlar ile daha iyi silahlar alabilirsin. Zombi savaşçısını W,A,S,D ile kontrol ediyor ve 1,2,3 tuşlarıyla silah değişimi yapıyorsunuz. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Mikrop Adamlar Savaşı Mikrop Adamlar Savaşı Bu oyunumuzda mikrop adamımız ile bazı güçler elde edip bu güçleri en iyi şekilde kullanarak karşımıza çıkan düşmanları öldüreceğiz. Onlara sümük atacağız, üzerlerine kusacağız vs. Oyunu yön tuşları ve A,S tuşları ile oynayabilirsiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Kedi ve Köpek Savaşı Kedi ve Köpek Savaşı Birbirinden şirin kedi ve köpeğin savaşına dahil olmak için oyunumuzu oynamaya başlaya bilirsiniz. Plajda geçen bu oyunumuzda yerde bulunan kumlar ile toplar yapıp rakibinize fırlatmalı ve rakibinizde ağır yaralar açmalısınız. Oyunumuzu Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz.Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Çöp Adamlar Badminton Çöp Adamlar Badminton Çöp adamlar badminton oyunumuzda çöp adamların badminton oynamasına şahit oluyoruz. Kendinize bir adam seçip oyuna başlayın. Oyunu yön tuşları ve mouse ile oynayabilirsiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.