Korkusuz Rambo

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Korkusuz Rambo Oyunu Oyna

Korkusuz Rambo ; Korkusuz rambo düşman çetesine karşı zorlu bir mücadele içerisinde. Vermekte olduğu yaşam mücadelesinde düşmanların kurşunlarına kurban gitmeden etrafındaki düşmanları öldürmeye çalışmalı. Tabiki de yardımınıza ihtiyacı olacak. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Korkusuz Rambo Oyunu 798 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 Savaş Oyunları

Korkusuz Rambo Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Rambo Rambo Rambo zombilerle dolu bir adada mahsur kalıyor ve kendisini zombi saldırılarından korumak bir defans barakası inşaa ediyor. Sizin yapmanız gereken de Rambo ile size saldıran zombileri vurmak ve barakanızı yıkmalarına engel olmak olacak. Fareniz ile nişan alıp ateş edebilir, `R` tuşu ile mermi değiştirebilir, `Boşluk` tuşu ile özel saldırı kullanabilirsiniz. Oyunda bölüm geçtikçe yeni silahlar alabilecek ve savunmanızı geliştirebileceksiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Korkusuz Rambo Korkusuz Rambo Korkusuz rambo düşman çetesine karşı zorlu bir mücadele içerisinde. Vermekte olduğu yaşam mücadelesinde düşmanların kurşunlarına kurban gitmeden etrafındaki düşmanları öldürmeye çalışmalı. Tabiki de yardımınıza ihtiyacı olacak. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Korkusuz Komando Korkusuz Komando Korkusuz komando takım arkadaşıyla sıkı bir ekip çalışması yaparak düşman çetesine karşı kafa tutuyor. Sizde taktiksel planlamalar yaparak düşmanlarınıza ağır bir yenilgi yaşatmalı ve istenilen görevleri yerine getirmelisiniz. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Korkusuz Asket Korkusuz Asket Korkusuz asker şehre inen teröristleri yok etmek için canla başla mücadele veriyor. Görüş alanına giren teröristleri en kısa zamanda yok etmek zorunda ve yardımınıza ihtiyacı var. Mouse ile nişan alıp ateş açabilirsiniz. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Korkusuz Korkusuz Korkusuz kod adıyla özel görevlere giden keskin nişancınız düşmanları hızlı bir şekilde yok etmek zorunda. Etkili nişanlar alarak düşmanları tek seferde öldürmeye çalışmalısınız. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.