Gemide Savaş

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Gemide Savaş Oyunu Oyna

Gemide Savaş ; Gemiye giren düşmanlarınızı biran önce gemiden atmanız gerekiyor. Çok hızlı olun hepsini geri çıkarın. Sakın onlara yenilmeyin. Eğer zor durumda kalırsanız silahınızı çekip teker teker vurun. Dikkatli olun. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Gemide Savaş Oyunu 1091 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 4 Savaş Oyunları

Gemide Savaş Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Uzayda Savaş Uzayda Savaş Bu oyunumuzda bir kahraman uzaylıyı yönlendireceksiniz. Amacınız düşmanlarınızı yok ederek rahat bir uzay hayatı yaşamak. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Tom ve Jerry Kartopu Savaşı Tom ve Jerry Kartopu Savaşı Bu oyunumuzda Tom ve Jerry'nin kartopu savaşı yaparken birbirlerine zarar vermelerini sağlıyoruz. Birbirlerini en uzağa kim atacak bakalım. Oyunu mouse ve yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Tanklar Boya Savaşı Tanklar Boya Savaşı Sizin ve rakip takımın tankları arasında kıyasıya bir boya savaşı geçiyor. Bu savaşta tankınızı doğru bir şekilde yöneterek düşman tanklarını tamamiyle boyamalısınız. Kullandığınız tanka her boya isabetinde enerjisi azalmaktadır. Sizden önce düşman takımın enerjisini bitirerek bir üst bölüme geçebilirsiniz. Oyunda tank kontrollerini "W, A, S ve D " Tuşlarını kullanarak sağlayabilir, Mouse ile ateş edebilirsiniz.Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Su Savaşı Su Savaşı Yaz ayının sıcaklarında su ile oynamak eğlenceli bir uğraştır. Özellikle de su savaşları. Bu oyunda da su savaşlarına farklı bir boyut kazandırılarak balon içerisine doldurulan sularla savaş yapmanız istemiş. Sizde bu oyunda elinizden geleni sergileyerek kaçmakta olan rakibinizi içi su dolu balonla vurmaya çalışmalısınız. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Sokak Savaşları Sokak Savaşları Sokakta insanları rahatsız edenler ile savaşmaya hazırmısınız ? İnsanlar oldukça rahatsız ve sizden yardım bekliyor. Elinizdeki silah ile hepsini temizleyin. Bakalım kim daha güçlü. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Nişan oyunları siteniz www.nisanoyunlari.org iyi eğlenceler diler.

Sincap Yaşam Savaşı Sincap Yaşam Savaşı Kahraman sincap elindeki silahıyla yaşam mücadelesi veriyor. Yiyeceklerini bulabilmek için önüne çıkan bütün engelleri silahıyla ortadan kaldırmaya çalışıyor. Sizde sincap a bu zorlu mücadelesine yardım edebilirsiniz. Mouse ile nişan alarak ateş edin. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Şehir Savaşları Şehir Savaşları Askeriniz ile savaşmanız gerekiyor. Kenti işgal eden düşmanların hepsini yok etmeniz gerekiyor. Düşmanlarınızı yok edin ve şehri işgalden kurtarın. Mouse ile ateş edebilirsiniz, oyunun başında silah seçmeniz istenecek. Silahınızı seçin ve savaşa başlayın. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Savaşçıları Vur Savaşçıları Vur İyi güçleri yok etmeye çalışan savaşçıları bularak öldürün. Eğer öldürmek istiyorsanız gözünüzü dört açın. Sakın onlara yem olmayın. Mouse ile oynanır. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Savaşçı Köpek Savaşçı Köpek Cesur köpek uzaylıları öldürmek istiyor. Bunun içinde elinden geleni yapıyor. Karşısına çıkan bütün uzaylıları öldürüyor. Siz sadece onu yönlendirerek uzaylıları bulmasında yardımcı olun. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Savaşçı Ben 10 Savaşçı Ben 10 Ben 10 savaşçı oldu ve bütün düşmanları ile savaşıyor. Ben 10 düşmanları çok kalabalıklar ve labirent savaş alanında pusu yaparak Ben 10 ile savaşıyorlar. Ben 10 ile bütün düşmanları yok etmelisiniz. Düşmanlar sizi yok ederse oyunu kaybedersiniz. Ben 10 Yön tuşları ile hareket ederek Mouse ile düşmanlara ateş ediyor. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.