Bölge Savaşları

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Bölge Savaşları Oyunu Oyna

Bölge Savaşları ; Düşmanlarınız bölgenizi kuşattılar ve bölgenizi ele geçirmek istiyorlar. Onlara heralde bu bölgeyi vermeyeceksiniz. Çok hızlı olup bölgenizi geri kurtarmanız gerekiyor. Elinizi hızlı tutun ve biran önce bölgenizi düşmanlardan kurtarın. Dikkatli olmanız lazım. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Bölge Savaşları Oyunu 1748 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -14 Savaş Oyunları

Bölge Savaşları Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sokak Savaşları Sokak Savaşları Sokakta insanları rahatsız edenler ile savaşmaya hazırmısınız ? İnsanlar oldukça rahatsız ve sizden yardım bekliyor. Elinizdeki silah ile hepsini temizleyin. Bakalım kim daha güçlü. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Nişan oyunları siteniz www.nisanoyunlari.org iyi eğlenceler diler.

Sniper Bölgesinde Sniper Bölgesinde Dağın ardında düşman askerlerini sniper tüfeğiniz ile tek tek avlıyorsunuz. Düşman askerleri çok özel yerde saklanıyorlar. Uzak mesafeden bütün düşman askerlerini vurmalısınız. Çok iyi pusu yaparak ateş etmelisin. Düşman askerleri seni fark ederlerse ölebilirsin. Gizli gizli bütün düşman askerlerini yok et. Mermin sınırlı olduğundan dolayı, oyunun sol alt köşesinde görünen hedef sayısına göre orantılı kullanmalısın. Sniper tüfeğini Mouse ile kullanarak, Space tuşu ile dürbünü açıyorsun. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Şehir Savaşları Şehir Savaşları Askeriniz ile savaşmanız gerekiyor. Kenti işgal eden düşmanların hepsini yok etmeniz gerekiyor. Düşmanlarınızı yok edin ve şehri işgalden kurtarın. Mouse ile ateş edebilirsiniz, oyunun başında silah seçmeniz istenecek. Silahınızı seçin ve savaşa başlayın. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Nişan Savaşları Nişan Savaşları Düşman askerleri ile keskin nişancı çatışmasına gireceksiniz. Düşman askerleri sizi çok hızlı bulabiliyorlar ve bu yüzden onları hızlıca vurmalısınız. Düşman askerleri sizi bulduklarında teş ediyorlar ve sizi vurmak istiyorlar. Düşmanlar size ateş edemeden siz onları vurmalısınız. Her bölümde belli sayıda düşman askerini vurmalısınız. Düşman askerlerini kafadan vurduğunuz zaman tek atış ile ölüyorlar. Kafaya nişan alın ve ateş ederek tek atışta öldürün. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Bölgeni Kurtar Bölgeni Kurtar Bölgenizi kurtarmak istiyorsanız tepe bir noktaya çıkın ve elinizdeki güçlü silah ile düşmanlarınızı nişan alarak vurun. Yalnız dikkatli olmalı bütün düşmanlarınızı tek mermi ile vurmalısınız. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Bölge Savunması Bölge Savunması Bölge savunması adlı oyunumuzda bölgenin koruma ve güvenliğini en üst seviyede tutmak sizin göreviniz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Bölge Savaşları Bölge Savaşları Düşmanlarınız bölgenizi kuşattılar ve bölgenizi ele geçirmek istiyorlar. Onlara heralde bu bölgeyi vermeyeceksiniz. Çok hızlı olup bölgenizi geri kurtarmanız gerekiyor. Elinizi hızlı tutun ve biran önce bölgenizi düşmanlardan kurtarın. Dikkatli olmanız lazım. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.