sponsor

Pasta Oyunları

0/0

Pasta Oyunları

Mükemmel Pasta Mükemmel Pasta Düğün günü için özel olarak sizden pasta hazırlamanız isteniyor. Bu isteği yerine getirebilecek misiniz bakalım? Şimdi hünerlerinizi konuşturmanın tam zamanı! Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Değişik Kek Çeşitleri Değişik Kek Çeşitleri Pastahane işleteceğiniz bu oyunda çok hızlı olmanız gerekiyor. Gelen müşterilerin isteklerini biran önce yerine getirmeniz gerekiyor. Hızlı olun ve müşterilerinizi bekletmeyin. Mouse ile oynanır. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Papatyalı Pasta Papatyalı Pasta Bu güzel pastayı dekore etmeniz gerekiyor. Kategorilerde bulunan malzemeleri alın ve istediğinize göre dekorlayın. En sonunda ise çiçekler ile ayrı bir hava katın. Mouse ile oynanır. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Fındık Ezmeli Küçük Toplar Fındık Ezmeli Küçük Toplar Herkesin sevdiği fındık ezmeli toplardan yapmaya ne dersiniz ? Gerekli malzemeleri alın ve gösterilen sıraya göre yapmaya başlayın. Adımları karıştırmamanız gerekiyor. Mouse ile oynanır. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Tiramisu Mado Tiramisu Mado Maraş dondurmalarıyla ün yapmış mado da yaş pasta yemiş miydiniz. O pastalardan bir tanesi de Tiramisu. Yetenekli ustaların tecrubeli ellerinde hazırlanmış tiramisuların nasıl yapıldığını öğrenmek için hazırlanmış eğlenceli bir oyun. Mouse yardımıyla ekrandaki nesnelere tıklayarak oıynayabilirsiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Portakallı Yaş Pasta Portakallı Yaş Pasta Her defasında ayrı bir heyecanla yediğimiz yaş pastalar bir çoğumuzun olmazsa olmazlarındandır. Kimi zaman kakaolu, frambuazlı, karamelli derken birçok pasta çeşidi arasından hangisini seçeceğimizi şaşırıyoruz. Bu oyunda da birbirinden farklı lezzetlerle oluşturabileceğiniz yaş pastalar mevcut. Portakallı yaş pasta da bunlardan bir tanesi. Mouse ile oynayın. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Cadılar Bayramı Pastası Cadılar Bayramı Pastası Cadılar Bayramı için cadılar tarafından yapılacak olan pastayı en güzel şekilde yapmalısın. Cadılar için en güzel pastayı mutfağa gir ve hazırla. Ne kadar güzel pasta yaparsan o kadar başarılı olursun. Mutfağa gir ve verilen malzemeler, tarifler ile cadılar için pastayı hazırlamaya başla. Cadılar pastasını Mouse ile yapabileceksiniz. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Ananaslı Pasta Yapımı Ananaslı Pasta Yapımı Arkadaşların için leziz bir ananaslı pasta yaparak ne kadar iyi bir pasta aşçısı olduğunu göstereceksin. Yapacağın bu ananaslı pastayı arkadaşlarına ikram edeceğin için çok lezzetli olmalıdır. Mutfağa gir ve verilen malzemeler, pasta tarifine bakarak ananaslı pastayı yapmaya başla. Tarife göre malzemeleri ekleyerek ananaslı pastanı yapacaksın. Ananaslı pastanı Mouse ile yapabilirsin. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Doğum Günü Pastası Doğum Günü Pastası Arkadaşlarınız ile yapacağınızı doğum günü için pasta yapmalısınız. En lezzetli malzemeleri ile arkadaşlarınız için doğum günü pastası hazırlayacaksınız. Kategoride bulunan malzemelerden seçim yapın ve doğum günü pastasını oluşturun. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Çeşitli Kurabiyeler Hazırla Çeşitli Kurabiyeler Hazırla Birbirinden ayrı, güzel ve lezzetli kurabiyeler yapmaya ne dersiniz ? Evdekiler kurabiyelerin tadına bakacak ve size ona göre puan verecektirler. Bunun içinde kurabiye malzemelerini özenle seçin. Güzel aynı zamanda lezzetli olması için elinizden geleni yapın. Hadi bütün marifetinizi gösterin. Mouse ile oynanır. Nişan oyunları siteniz www.nisanoyunlari.org iyi eğlenceler diler.

Yaş Pasta Yaş Pasta Akşam doğum günü olan kardeşiniz için yaş pasta yapın. Kardeşiniz gelmeden mutfağa girip halletmeniz gerekiyor. Hemen mutfağa koşun malzemeleri karıştırarak pasta yapımına başlayın. Kategorilerde gerekli bütün pasta malzemeleri bulunmaktadır. Mouse ile oynanır. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Meyveli Pasta Meyveli Pasta Şehrin en ünlü pasta hanesini işletmektesiniz. Saygın bir müşteriniz sizden çocuğunun doğum günü için meyveli bir pasta yapmanızı istiyor. Hemen mutfağa geçmeli ve elinizde bulunan meyveleri kullanarak şahane bir pasta yapmalısınız. Oyunumuzu Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

0/0