Profesyonel Keskin Nişancı

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel Keskin Nişancı Oyunu Oyna

Profesyonel Keskin Nişancı ; Zor hedeflerin hepsini vurmanız gerekiyor. düşman askeri bölgesinde kalan düşmanların hepsini sniper keskin nişancı tüfeğiniz ile vurarak yok etmeniz gerekiyor. Düşman askerleri birçok alana sızdılar ve sizinle savaşarak sizi yok etmek istiyorlar. Bütün düşman askerlerini yok etmelisin. Keskin nişancı tüfeğin ile bütün düşmanları yok etmelisin. Keskin nişancı tüfeğin ile düşmanlara nişan al ve ateş ederek hepsini kafalarından yok et. Düşmanlarını yok etmek için keskin nişancı tüfeğini Mouse ile kullanabileceksin. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Profesyonel Keskin Nişancı Oyunu 1723 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -2 Nişan Oyunları

Profesyonel Keskin Nişancı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Nişancısı Zombi Nişancısı Zombileri avlayarak onları yok etmeniz gerekiyor. Zombiler askeri bölgenize sızarak sizi yok etmek istiyor. Zombileri pusuya düşürüp tek tek avlayın. Zombilerin iyice yaklaşmasını bekleyin ve ardından keskin nişancı tüfeğiniz ile nişan alarak zombileri tek tek vurun. Zombiler size karşı mücadele veremeyecek hale gelmelidirler. Keskin nişancı tüfeğiniz ile zombileri tek tek avlayacaksınız. Zombileri avlayacağınız tüfeğinizi Mouse ile kontrol ederek, mermi bitince R tuşu ile yeni mermiler doldurabilirsiniz. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Usta Nişancı 2 Usta Nişancı 2 Kahramanımız ile size gösterilen hedefi vurmanız isteniyor. Çok hızlı ve dikkatli olmanız gerekiyor. Karşınıza çıkan engeli tek atışta vurun. Sakın yanlış yere ateş edipte merminizi bitirmeyin. Mouse ile oynanır. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Usta Nişancı Usta Nişancı Usta nişancı ile bütün düşmanlarını keskin nişancı tüfeğin ile vurman gerekiyor. Usta nişancı ile nişan al ve düşmanlarını yok et. Ne kadar az mermi ile çok düşman öldürürsen o kadar iyi nişancı olduğunu gösterirsin. Düşmanlara nişan al ve ateş ederek onları yok et. Keskin nişancı tüfeğini Mouse ile kontrol ederek Space tuşu ile düşmanları vur. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Troll Nişancısı Troll Nişancısı Troll yani hem zeki hem fırlama adamı keskin nişancı tüfeğiniz ile vurmanız gerekiyor. Troll kafalı adamın hepsini vurmalısınız. Troll kafa size çok pis sırıtıyor ve sizde onu vurarak ona cezasını vermeniz gerekiyor. Keskin nişancı tüfeğiniz ile Troll kafaya nişan alın ve onu vurun. Ne kadar çok Troll vurursanız o kadar başarılı olursunuz. Kafal Troll sayısı sağ üst tarafta görünecektir. Troll hepsini avlamalısınız. Troll vurmak için Mouse ile nişan alın ve gerekirse Space tuşu ile dürbünü açarak ateş edin ve vurun. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Terörist Nişancısı Terörist Nişancısı Terörist nişancısı ile düşman askerlerin sızdığı bölgedeki bütün askerleri vurmanız gerekiyor. Bütün düşman askerlerini sniper tüfeğiniz ile vurmalısınız. Düşman askerleri pusu yaparak beklediklerinden dolayı çok dikkat edin. Düşman askerleri size ateş edecektir düşmanların ateşlerine hedef olmadan hepsini yok edin. Sniper tüfeğinizi Mouse ile kullanıyorsunuz. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Teknik Nişancı Teknik Nişancı Nişan oyunlarının bir yenisi daha olan teknik nişancı oyununda kahramanınızla çılgınca mücadeleler vererek bölgenizi savunmaya çalışmalısınız. Fareniz ile nişan alıp ateş edebilir, `R` tuşu ile mermi değiştirebilir, `1,2,3,4,5` tuşları ile silah değiştirebilir, `Boşluk` tuşu ile de keskin nişan alabilirsiniz. Kahramanınızın sağlık durumu oyun başarınız için çok önemli. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Tabanca Nişancısı Tabanca Nişancısı Tabancalı nişancı bu sefer tatbikat yaparak daha iyi bir keskin nişancı olmak istiyor. Belirli sayıda mermi ile belirli hedeflerin hepsini tam isabet vurmanız gerekiyor. Evin içerisinde bir çok hedef olacaktır. Hedefleri tabancanız ile vurmanız gerekiyor. Hedefler yerine sivilleri vurmayın. Sivilleri vurmanız halinde kötü bir nişancı olduğunuzu gösterecektir bu. Bütün hedefleri tam isabet vurmalısınız. Tabancanızı Mouse ile kullanabilir, Space ile merminiz bitince mermi doldurabilirsiniz. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Süper Nişancı Süper Nişancı Pusuya yatmış keskin nişancı olarak bütün düşmanlarınızı yok etmeniz gerekiyor. Düşmanlarınız çok güçlü ve çok kalabalıklar. Düşman askerlerini keskin nişancı tüfeği ile tek tek vurun. W tuşu ile keskin nişancı silahınızın dürbününü açabilir, S tuşu ile dürbünü kapatabilirsiniz. Mouse ile ateş ederek Space tuşu ile mermi doldurabilirsiniz. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Suikast Nişancısı Suikast Nişancısı Suikast nişancısı kendisine verilen düşman komutanını vurma görevini yerine getiremedi. Fark edilen suikast nişancısı ile düşman askeri bölgesinde savaşa savaşa çıkmalısınız. Düşmanların hepsini yok ederek suikastçıyı kurtarmalısınız. Düşman askerleri suikastçıyı öldürmek istiyor. Bütün düşman askerlerini yok ederek suikastçıyı sağ salim bölgeden kurtarın. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Sokak Nişancısı Sokak Nişancısı Kahramanımız ile birlikte sokağın kötü güçlerini durdurmanız gerekiyor. Eğer bunu yapmak isterseniz çok dikkatli olmalıdırsınız. Sakın yanlış kişiyi vurmayın. Mouse ile oynanır. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.