Polat Alemdar Savunması

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Polat Alemdar Savunması Oyunu Oyna

Polat Alemdar Savunması ; Korkusuz kahramanımız Polat ile motorlu teröristlere karşı operasyona gidiyorsunuz. Fare yardımı ile motorlu teröristlere karşı nişan alarak yok etmeye çalışmalısınız.Klavye üzerindeki `Boşluk` tuşu ile mermi değiştirebilir, `Z` tuşu ile bomba atabilir ve `X` tuşu ile yola mazot dökebilirsiniz. Her bölüm sonu kazandığınız paralar ile yeni silahlar alabilir ve daha güçlü savunma yapabilirsiniz.Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Polat Alemdar Savunması Oyunu 4297 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -14 Nişan Oyunları

Polat Alemdar Savunması Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Terör Savunması Terör Savunması Kahraman askerimiz teröristlerle girdiği zorlu mücadelede yaşam savaşı vermekte. Elindeki silahıyla onlarca teröriste kafa tutan kahramanımız teröristleri öldürerek görevini yerine getirmek zorunda.Hayatta kalması için yüksek çaba sarf etmesi gerekiyor. Yardımlarınıza ihtiyacı var. W A S D tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Roketatar Savunması Roketatar Savunması Yine bir savunma oyununda daha zorlu görevler üstlenmetesiniz. Roket atar olarak tanımlanan silahları etkili bölgelere yerleştirerek olası düşman saldırılarına karşı bulunduğunuz bölgeye savunma yapmalısınız. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Polat Alemdar Savunması Polat Alemdar Savunması Korkusuz kahramanımız Polat ile motorlu teröristlere karşı operasyona gidiyorsunuz. Fare yardımı ile motorlu teröristlere karşı nişan alarak yok etmeye çalışmalısınız.Klavye üzerindeki `Boşluk` tuşu ile mermi değiştirebilir, `Z` tuşu ile bomba atabilir ve `X` tuşu ile yola mazot dökebilirsiniz. Her bölüm sonu kazandığınız paralar ile yeni silahlar alabilir ve daha güçlü savunma yapabilirsiniz.Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Hava Savunması 2 Hava Savunması 2 Korumakta olduğunuz kargo uçağını etraftan gelen savaş uçaklarına ateş ederek savunmalısınız. Fareniz ile nişan alıp ateş edebilir ve `R` tuşu ile mermi değiştirebilirsiniz. Bölüm geçtikçe yeni silahlar alabilirsiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Hava Savunması Hava Savunması Bölgenize zarar vermek isteyen hava cisimlerini savunma kalkanınızla yok etmeye çalışarak kötülerin emellerine ulaşmasını engellemelisiniz. Mouse yardımıyla hava araçlarına hedef alarak ateş açmalısınız.Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Hava Sahası Savunması Hava Sahası Savunması Bölgenizi hava saldırılarına karşı kalkan silahınızla savunmaya çalışmalısınız. Gelen hava cisimlerinin geçmelerine fırsat vermeden imha etmeli oyunu başarıyla tamamlamaya çalışmalısınız. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Çatı Savunması Çatı Savunması Çatı savunması oyununda çatı pusmuş uzun menzilli sniper tüfeğe sahip korkusuz kahramanınızla düşmanları yok etmektesiniz. Düşmanların ortalığı mahvetmesine fırsat vermeden çatıdan kahramanınızın görevini tamamlamasına yardım etmelisiniz. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Bölge Savunması Bölge Savunması Bölge savunması adlı oyunumuzda bölgenin koruma ve güvenliğini en üst seviyede tutmak sizin göreviniz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Bazuka Savunması Bazuka Savunması Bazukalı çılgın kahramanınızla hedef noktalara 12 den nişan alarak çılgın atışlar yapmalı düşmanlarınıza etkili malubiyetler yaşatmalısınız. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.