Ormandaki Kanasçı

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ormandaki Kanasçı Oyunu Oyna

Ormandaki Kanasçı ; Ormanda pusuya yatarak düşman askerlerini vurun. Mouse ile silah ayarlarını yapın, Space ile dürbünü açın. Nişan oyunları sitesi iyi nişan oyunları oyna diler.

Ormandaki Kanasçı Oyunu 143846 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1549 Nişan Oyunları

Ormandaki Kanasçı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Perşembe 22 Kasım 2012
+26

en güzel oyun

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Ormandaki Sniper Ormandaki Sniper Ormandaki sniper ile ormanda pusu atmış olan düşman askerlerini vurmanız gerekiyor. Düşman askerleri ormandan askeri sevkiyat yapacak olan askerlerinizi yok etmek istiyor. Düşmanların bu planını boşa çıkartarak askerlerinin başarılı bir şekilde ormandan geçmesi gerekiyor. Ormanda pusuya yatmış olan bütün düşman askerlerini vurmak gerekiyor. Sniper tüfeğin ile nişan al ve düşman askerlerini tek tek vur. Düşman askerlerini vurarak pusuyu boşa çıkartırsın ve oyunu kazanırsın. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Ormandaki Kanasçı Ormandaki Kanasçı Ormanda pusuya yatarak düşman askerlerini vurun.

Ormandaki Ayıları Vur Ormandaki Ayıları Vur Ormandaki tehlikeli ayıları vurmanız gerekiyor. İnsanlara saldırıp öldürebildiğinden vurmanız isteniyor. Dikkatli olun siz ateş ederken size saldırmasınlar. Mouse ile oynanır. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Kanasçı Kanasçı Hapishaneden kaçmaya çalışan isyankar mahkumları vurman gerekiyor. Mahkumlar hapishaneden kaçtıklarında oyunu kaybetmiş olursun. Dikkatli ol ve hapishaneden çıkan mahkumları tek tek avla. Az sayıda mermin olduğu için karavana atmaman gerekiyor. Karavana yani attığın mermi ile mahkumu vuramamak oluyor. Mouse ile keskin nişancı tüfeğin ile nişan al ve ateş ederek hedeflerin hepsini vur. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.