Mafya Nişancısı

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Mafya Nişancısı Oyunu Oyna

Mafya Nişancısı ; Mafya nişancısı ile levelli oyunda öncelikle askeri kilitli yerden çıkartın. Oyun yüklendikten sonra Go butonua tıklayın. W tuşunu kullanarak silahınızın dürbünün açın ve düşmana nişan alıp mouse ile ateş edin. Merminiz bittiğinde ise Space tuşu ile şarjörünüzü doldurabilirsiniz. Nişan oyunları sitesi iyi nişan oyunları oyna diler.

Mafya Nişancısı Oyunu 87200 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1042 Nişan Oyunları

Mafya Nişancısı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Nişancısı Zombi Nişancısı Zombileri avlayarak onları yok etmeniz gerekiyor. Zombiler askeri bölgenize sızarak sizi yok etmek istiyor. Zombileri pusuya düşürüp tek tek avlayın. Zombilerin iyice yaklaşmasını bekleyin ve ardından keskin nişancı tüfeğiniz ile nişan alarak zombileri tek tek vurun. Zombiler size karşı mücadele veremeyecek hale gelmelidirler. Keskin nişancı tüfeğiniz ile zombileri tek tek avlayacaksınız. Zombileri avlayacağınız tüfeğinizi Mouse ile kontrol ederek, mermi bitince R tuşu ile yeni mermiler doldurabilirsiniz. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Troll Nişancısı Troll Nişancısı Troll yani hem zeki hem fırlama adamı keskin nişancı tüfeğiniz ile vurmanız gerekiyor. Troll kafalı adamın hepsini vurmalısınız. Troll kafa size çok pis sırıtıyor ve sizde onu vurarak ona cezasını vermeniz gerekiyor. Keskin nişancı tüfeğiniz ile Troll kafaya nişan alın ve onu vurun. Ne kadar çok Troll vurursanız o kadar başarılı olursunuz. Kafal Troll sayısı sağ üst tarafta görünecektir. Troll hepsini avlamalısınız. Troll vurmak için Mouse ile nişan alın ve gerekirse Space tuşu ile dürbünü açarak ateş edin ve vurun. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Terörist Nişancısı Terörist Nişancısı Terörist nişancısı ile düşman askerlerin sızdığı bölgedeki bütün askerleri vurmanız gerekiyor. Bütün düşman askerlerini sniper tüfeğiniz ile vurmalısınız. Düşman askerleri pusu yaparak beklediklerinden dolayı çok dikkat edin. Düşman askerleri size ateş edecektir düşmanların ateşlerine hedef olmadan hepsini yok edin. Sniper tüfeğinizi Mouse ile kullanıyorsunuz. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Tabanca Nişancısı Tabanca Nişancısı Tabancalı nişancı bu sefer tatbikat yaparak daha iyi bir keskin nişancı olmak istiyor. Belirli sayıda mermi ile belirli hedeflerin hepsini tam isabet vurmanız gerekiyor. Evin içerisinde bir çok hedef olacaktır. Hedefleri tabancanız ile vurmanız gerekiyor. Hedefler yerine sivilleri vurmayın. Sivilleri vurmanız halinde kötü bir nişancı olduğunuzu gösterecektir bu. Bütün hedefleri tam isabet vurmalısınız. Tabancanızı Mouse ile kullanabilir, Space ile merminiz bitince mermi doldurabilirsiniz. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Suikast Nişancısı Suikast Nişancısı Suikast nişancısı kendisine verilen düşman komutanını vurma görevini yerine getiremedi. Fark edilen suikast nişancısı ile düşman askeri bölgesinde savaşa savaşa çıkmalısınız. Düşmanların hepsini yok ederek suikastçıyı kurtarmalısınız. Düşman askerleri suikastçıyı öldürmek istiyor. Bütün düşman askerlerini yok ederek suikastçıyı sağ salim bölgeden kurtarın. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Sokak Nişancısı Sokak Nişancısı Kahramanımız ile birlikte sokağın kötü güçlerini durdurmanız gerekiyor. Eğer bunu yapmak isterseniz çok dikkatli olmalıdırsınız. Sakın yanlış kişiyi vurmayın. Mouse ile oynanır. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Simpson Sapan Nişancısı Simpson Sapan Nişancısı Simpson ailesinin genç kahramanıyla sapan atışları yapmanız için hazırlanmış eğlenceli bir oyun. Etkili nişanlar alarak hedefi 12 den vurmaya çalışmalısınız. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Savaş Meydanı Nişancısı Savaş Meydanı Nişancısı Kulede gizlenmiş nişancısınız bu oyunda . Askeri birliği siz koruyorsunuz. Amacınız düşman askerleri kendi birliğimize sokmamak. Bu önemli görevi başarmalısınız. FARE ile ateş edebilir R ile mermileri doldurabilirsiniz. Düşman askerli sizi kulede görmüyorlar onlarında amacı askeri binayı elegeçirmek. Bu zorlu görevde başarılar.Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Pusu Nişancısı Pusu Nişancısı Profesyonel eğitim alan keskin nişancı ile rakiplerin ile savaşarak ne kadar iyi bir nişancı olduğunu gösterebilirsin. Birçok rakibin olacak ve hepsini vurmalısın. Elini hızlı tutmazsan düşman askerleri seni vuracaktır. Bütün Düşman askerlerini tek tek vur ve yok et. Düşmanlar seni yok etmek istiyorlar. Gizlice pusu attığın yerden onlara ateş ederek onları yok edebilirsin. Gizli nişancıyı Mouse ile kontrol ederek düşmanlarını vurabilirsin. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Pizza Nişancısı Pizza Nişancısı Nişancılar bu sefer size pizza yapabileceğiniz bir yemek oyunu ekledik. Nişan alır gibi malzemelerinizi seçin ve mutfağa girin. Mutfakta istediğiniz gibi bir pizza yapın. Malzemeleri verilen sıraya göre ekleyin ve leziz bir pizza yapın. Kategorilerden yaptığınız seçimi sıraya göre ekleyerek pizzanızı yapın. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.