Elma Nişan Ustası

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Elma Nişan Ustası Oyunu Oyna

Elma Nişan Ustası ; Keskin nişancımız eline aldığı ok lar ile hedef kadının üzerindeki elmayı vurmaya çalışıyor. Kahramanımız keskin nişanlar alarak kadına zarar vermeden elmayı vurmak zorunda. Mouse ile oynayın. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Elma Nişan Ustası Oyunu 3329 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 16 Nişan Oyunları

Elma Nişan Ustası Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombileri NişanAl Zombileri NişanAl İpte asılı olan zombileri vurun. Toplamda 2 zombi var ve 2 tanede merminiz bulunmaktadır. Mermilerinizi iyi kullanarak onları vurun. Dikkatli olun sakın boşa ateş etmeyin. Mouse ile oynanır. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Zombileri Nişan Al Zombileri Nişan Al Kötü zombileri nişan alın ve tek seferde hepsini vurun. Yalnız ateş ederken çok dikkatli olmanız gerekiyor Zombiler bütün tarafı sarmışlar. Heran sizde onların kurşunlarına denk gelebilirsiniz. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Zombi Nişancısı Zombi Nişancısı Zombileri avlayarak onları yok etmeniz gerekiyor. Zombiler askeri bölgenize sızarak sizi yok etmek istiyor. Zombileri pusuya düşürüp tek tek avlayın. Zombilerin iyice yaklaşmasını bekleyin ve ardından keskin nişancı tüfeğiniz ile nişan alarak zombileri tek tek vurun. Zombiler size karşı mücadele veremeyecek hale gelmelidirler. Keskin nişancı tüfeğiniz ile zombileri tek tek avlayacaksınız. Zombileri avlayacağınız tüfeğinizi Mouse ile kontrol ederek, mermi bitince R tuşu ile yeni mermiler doldurabilirsiniz. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Yemek Ustası Kız Yemek Ustası Kız Yemek ustası kız ile yemekler yaparak oyunu kazanmaya çalışacaksınız. Ne kadar kısa sürede yemekleri yaparsanız o kadar güzel puanlar alırsınız. Dikkat edin ve hızlıca yemekleri yapın. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Yaratıkları Nişan Al Yaratıkları Nişan Al Karşınıza çıkan yaratıkları nişan alarak vurmanız isteniyor. Çok hızlı olursanız eğer hepsini öldürebilirsiniz. Önemli olan doğru nişan almak ve tek seferde vurmaktır. Mouse ile oynanır. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Usta Nişancı 2 Usta Nişancı 2 Kahramanımız ile size gösterilen hedefi vurmanız isteniyor. Çok hızlı ve dikkatli olmanız gerekiyor. Karşınıza çıkan engeli tek atışta vurun. Sakın yanlış yere ateş edipte merminizi bitirmeyin. Mouse ile oynanır. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Usta Nişancı Usta Nişancı Usta nişancı ile bütün düşmanlarını keskin nişancı tüfeğin ile vurman gerekiyor. Usta nişancı ile nişan al ve düşmanlarını yok et. Ne kadar az mermi ile çok düşman öldürürsen o kadar iyi nişancı olduğunu gösterirsin. Düşmanlara nişan al ve ateş ederek onları yok et. Keskin nişancı tüfeğini Mouse ile kontrol ederek Space tuşu ile düşmanları vur. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Troll Nişancısı Troll Nişancısı Troll yani hem zeki hem fırlama adamı keskin nişancı tüfeğiniz ile vurmanız gerekiyor. Troll kafalı adamın hepsini vurmalısınız. Troll kafa size çok pis sırıtıyor ve sizde onu vurarak ona cezasını vermeniz gerekiyor. Keskin nişancı tüfeğiniz ile Troll kafaya nişan alın ve onu vurun. Ne kadar çok Troll vurursanız o kadar başarılı olursunuz. Kafal Troll sayısı sağ üst tarafta görünecektir. Troll hepsini avlamalısınız. Troll vurmak için Mouse ile nişan alın ve gerekirse Space tuşu ile dürbünü açarak ateş edin ve vurun. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Terörist Nişancısı Terörist Nişancısı Terörist nişancısı ile düşman askerlerin sızdığı bölgedeki bütün askerleri vurmanız gerekiyor. Bütün düşman askerlerini sniper tüfeğiniz ile vurmalısınız. Düşman askerleri pusu yaparak beklediklerinden dolayı çok dikkat edin. Düşman askerleri size ateş edecektir düşmanların ateşlerine hedef olmadan hepsini yok edin. Sniper tüfeğinizi Mouse ile kullanıyorsunuz. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Teknik Nişancı Teknik Nişancı Nişan oyunlarının bir yenisi daha olan teknik nişancı oyununda kahramanınızla çılgınca mücadeleler vererek bölgenizi savunmaya çalışmalısınız. Fareniz ile nişan alıp ateş edebilir, `R` tuşu ile mermi değiştirebilir, `1,2,3,4,5` tuşları ile silah değiştirebilir, `Boşluk` tuşu ile de keskin nişan alabilirsiniz. Kahramanınızın sağlık durumu oyun başarınız için çok önemli. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.