sponsor

Nişan Oyunları

1/9

Elma Nişan Ustası Elma Nişan Ustası Keskin nişancımız eline aldığı ok lar ile hedef kadının üzerindeki elmayı vurmaya çalışıyor. Kahramanımız keskin nişanlar alarak kadına zarar vermeden elmayı vurmak zorunda. Mouse ile oynayın. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Online Dart Online Dart Eğlenceli bir oyun olan Dart bir çok kişi tarafından severek oynanmaktadır. Evde oynarken dengesiz atılan okların duvara zarar vermesi kimi ev sahibi içinde üzücü sonuçlar oluşturmaktadır. bu oyunda sayesinde duvara zarar verecem korkusu olmadan eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Hızlı Kovboy Hızlı Kovboy Kovboyumuz konusunda baya uzman. Silah denildi mi ilk akla gelecek yeteneklerden. Hem hız hemde nişan kabiliyeti olarak üstün derece başarılı. Sizde kovboyumuzun tecrübelerinden faydalanarak keskin nişanlar alıp etkili atışlar yapabilirsiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Seri Katil Seri Katil Seri Katil eline geçirdiği kurbanlarına tüyler ürpertici eziyetler yapıyor. Bıçakla kurbanının vücuduna zarar veren katil zavallı adamı öldürene kadar elinden geleni yapıyor. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Ok Fırlatma Şampiyonası Ok Fırlatma Şampiyonası Eğlenceli sporlardan olan ok fırlatmak görüldüğü kadar kolay değildir. Oku fırlatmak için gerdiğiniz yayın sert bir yapıda olması oku hızlı bir şekilde fırlatabilmek için güçlü bir bünye olmasını gerektirmektedir. Gerdirme işlemi sonrasında hava şartlarını da dikkate alarak almak zorunda olduğunuz etkili nişan oyunu zorlu hale getirmektedir. Bu oyunda da etkili nişanlar alarak hedef tahtasını vurmaya çalışmalısınız. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Sinirli Kuşlar Sinirli Kuşlar Telefon dünyasının severek oynanan oyunlarından olan Angry Birds oyununda sinirli kuşlarla kafesteki kuşlara hedef alarak kafesteki kuşları özgür bırakmanız gerekiyor. Mouse ile hedef alabilirsiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Mafya Mafya Belirli bölgelerin hakimi olarak bilinen mafyalar o aşamaya gelene kadar bir çok zorlu yollardan geçmişlerdir. Bulundukları konumu koruyabilmeleri için düşmanlarına taviz vermemeleri gerekmektedir. Bu oyunda da mafyanın ileri gelen isimlerinden olan Mehmet bey düşmanlarıyla amansız bir çatışma vermekte. Mehmet beye yardım ederek çatışmadan sağlam bir şekilde çıkmasını sağlamalısınız. W A S D tuşlarıyla kahramanı yönlendirebilir mouse ile ateş açabilirsiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Kafa Nişancısı Kafa Nişancısı Kahramanınız çubuk adam ile bulunduğunuz bölgeyi canla başla korumak zorundasınız. Seri şekilde saldıran düşmanlara karşı elinizdeki silahla müthiş bir savunma yapmak zorundasınız. Etkili nişanlar alarak düşmanlarınızı yok edin. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Yengeç Saldırısı Yengeç Saldırısı Zehirli yengeçler etrafa dehşet saçmakta. Seri halinde gelen yengeçleri silahınız yardımıyla teker teker seri şekilde öldürerek hayatta kalmaya çalışmalısınız. En az zamanda en fazla yengeçi öldürmelisiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Hitman Hitman Aksiyon oyunlarının başta gelen kahramanlarından olan Hitman gizli görevler yapması için uzman olarak yetiştirilmiş. Bu oyunda da yine bir aksiyon dolu görev peşinde koşuyor. Hitman e bu görevinde yardımda bulunarak başarıyla tamamlamasını sağlamalısınız. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Ben 10 Ok Savaşı Ben 10 Ok Savaşı Süper hero Ben 10 oklarıyla zorlu bir maceraya giriyor. Ben 10 e yardım ederek düşmanlarını okları yardımıyla yok etmesini sağlamalısınız. W A S D tuşları ile okların yönünü ayarlayarak mouse ile okunuzu fırlatabilirsiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Sniper Zamanı Sniper Zamanı Dürbünlü uzun mesafe atış silahı sniper ile zorlu atışlar yapmanız için hazırlanmış zevkli bir oyun. Kullanmakta olduğunuz sniper ile hedef tahtalarını vurmaya çalışmalısınız. En kısa sürede en fazla atışı etkili şekilde yaparak puan toplamalısınız. Merminiz biterse atış yapamazsınız o yüzden şarjörü doldurmalısınız. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Özel Tim Özel Tim Özel tim olarak operasyonlara katılmaktasınız. Elinizdeki silahla düşman tarafa neler yapabileceğinizi gösterin. Düşmanlarınızın kurşunlarına hedef olmadan tek tek düşmanlarınızı yok etmeye çalışın. Mouse ile ateş edebilir klavyeden yön tuşları ile kahramanı hareket ettirebilirsiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Meyve avcısı Meyve avcısı Şişman nişancı kahramanınızla etkili nişanlar alarak hedefinizdeki meyveleri eksiksiz vurmaya çalışmalısınız. En fazla meyveyi en kısa sürede vurmaya çalışarak yüksek puanlar elde etmelisiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Hamster Hamster Atış makinesine koyduğumuz hamsteri en uzak noktaya fırlatmaya çalışarak yüksek puanlar kazanmaya çalışmalıyız. Verilen değerler üzerinde ince hesaplar yaparak sevimli hamsterinizi en uzak noktalara gönderebilirsiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Teknik Nişancı Teknik Nişancı Nişan oyunlarının bir yenisi daha olan teknik nişancı oyununda kahramanınızla çılgınca mücadeleler vererek bölgenizi savunmaya çalışmalısınız. Fareniz ile nişan alıp ateş edebilir, `R` tuşu ile mermi değiştirebilir, `1,2,3,4,5` tuşları ile silah değiştirebilir, `Boşluk` tuşu ile de keskin nişan alabilirsiniz. Kahramanınızın sağlık durumu oyun başarınız için çok önemli. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Nişancı Kovboylar Nişancı Kovboylar Nişan alarak ateş atma oyununda keskin nişanlar alarak hedef tahtanızdaki kovboylerı ve şişeleri vurmaya çalışmalısınız. En kısa sürede en çok hedefi vurmalı ve oyunu bitirmek için puan kazanmalısınız.Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Keskin Nişancı Hitman Keskin Nişancı Hitman Oyun ve film karakterleri arasındaki yerini korumaya devam eden Hitman yine aksiyon dolu bir oyunuyla karşınızda. Keskin Nişancı olarak görevlerini getiren Hitman i büyük zorluklar beklemekte. Fareniz ile nişan alıp ateş edebilir, `Q` tuşu ile silah değiştirebilir ve `Boşluk` tuşu ile mermi doldurabilirsiniz. Yakın mesafedeki hedefları tabanca kullanarak ve uzak mesefadeki hedefleri uzun namlulu tüfeğiniz ile vurmanız gerekiyor. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

1/9