sponsor

Nişan Oyunları

0/9

Nişan Oyunları

Nişan oyunları sitesi iyi nişan oyunları oyna

Ormandaki Kanasçı Ormandaki Kanasçı Ormanda pusuya yatarak düşman askerlerini vurun.

Paraşütçüleri Vur Paraşütçüleri Vur Paraşütle indirme yapan düşman askerlerini vurun. Nişan oyunları sitesi iyi nişan oyunları oyna diler.

Gangsterlerle Savaş Gangsterlerle Savaş Şehri işgal etmek isteyen gangsterleri vurun. Nişan oyunları sitesi iyi nişan oyunları oyna diler.

Operasyon Zamanı Operasyon Zamanı Size ateş eden düşmanları vurun. Mükemmel bir operasyon yapın. Nişan oyunları sitesi iyi nişan oyunları oyna diler.

Atış Poligonu Atış Poligonu Atış poligonunda hedefleri vurun. Ne kadar mükemmel bir nişancı olduğunuzu gösterin. Nişan oyunları sitesi iyi nişan oyunları oyna diler.

Mafyayla Savaş Mafyayla Savaş Mafya üyelerine karşı tek başına savaşan bu cesur adam ile savaşın. Nişan oyunları sitesi iyi nişan oyunları oyna diler.

Mafya Nişancısı Mafya Nişancısı Mafya nişancısı ile levelli oyunda öncelikle askeri kilitli yerden çıkartın. Oyun yüklendikten sonra Go butonua tıklayın. W tuşunu kullanarak silahınızın dürbünün açın ve düşmana nişan alıp mouse ile ateş edin. Merminiz bittiğinde ise Space tuşu ile şarjörünüzü doldurabilirsiniz. Nişan oyunları sitesi iyi nişan oyunları oyna diler.

Keskin Nişancı Keskin Nişancı Keskin nişancı asker ile düşmanları vurun. Mouse ile ateş edin, Space tuşu ile şarjör değiştirin. Diğer silaha geçmek için 1 ve 2 tuşlarını kullanabilirsiniz. Nişan oyunları sitesi iyi nişan oyunları oyna diler.

Zombi Savunma Zombi Savunma Zombi düşmanlara karşı cepheyi savun, bütün zombileri nişan alarak vur. Nişan oyunları sitesi iyi nişan oyunları oyna diler.

Noel Avcısı Hitman Noel Avcısı Hitman Hitman ile Noel Günü'nde saldırı yapan düşmanları tek tek yok edin. Nişan oyunları sitesi iyi nişan oyunları oyna diler.

Zorlu Hemşire Görevi Zorlu Hemşire Görevi Yoldan geçen insanlara iğneleri Boşluk tuşu ile atmamız ve onlara sağlıkları için iğne yapmamız gerekiyor arkadaşlar. Bu kutsal görev de size düşüyor. Oyunu klavyenin "Space" tuşu ile oynayabilirsiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Klozet Uçuşu Klozet Uçuşu Klozet uçuşu oyunumuzda sizi havaya fırlatacak olan rokete ateş veriyorsunuz. Daha sonra uçmaya başlayacaksınız. Çok zevkli bir oyun. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Özgürlük Avcısı Özgürlük Avcısı Sniper ini eline alan gizli kahramanımız hapishanenin kör noktasın siperlenmiş durumda. Elindeki uzun menzilli atış yapan dürbünlü silahıyla hapishanedeki mahkumların kaçmasına yardım etmeye çalışıyor tabi ki bunu yaparken görevlilere zarar vermemeli. Mouse yardımı ile nişan alabilirsiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Angry birds Angry birds Telefonlarla hayatımıza girmiş olan Angry Birds oyunu bir çok versiyonu ile artık internet ortamında da sevenlerinin eğlencesine sunuluyor. Hedef alarak fırlatacağımız kızgın kuşlar ile kafeslerde tutuklu olan zavallı kuşları özgürlüklerine kavuşturmalısınız. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Meyve Nişancısı Meyve Nişancısı Büyük kaslarıyla görenleri korkutan sniper uzmanı oyunumuzun kahramanı Muro elindeki uzun menzilli silahıyla meyveleri nişan alarak vurmaya çalışıyor. En kısa sürede en fazla meyveyi vurarak en fazla puana ulaşmalısınız. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Ok Fırtınası Ok Fırtınası Hedef tahtasındaki kahramanın hayatı tehlikede. Kafasının üstüne koyduğu elma yarışma konusu. Kahramanınızla keskin atışlar yaparak bayanın kafasındaki elmayı vurmak zorundasınız tabiki bayana zarar gelmemeli. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Kartopu Fırlat Kartopu Fırlat Kış mevsiminin vazgeçilmez hava olayı kar yağışları en çok çocukların işine yaramaktadır. Okulların tatil edilmesiyle bayram eden çocuklar kendilerini karlı caddelere atarak kartopu savaşıyla eğlenceli vakitler geçirmektedir. Bu oyunda da sevilen kartopu oyununu bilgisayar üzerinden oynayacaksınız. Mouse ile oynayarak kartoplarını istenilen yere nişan alarak fırlatmalısınız. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

SüngerBob Balon Patlatma SüngerBob Balon Patlatma Meraklı kahramanımız SüngerBob nişan oyunlarına merak sarmıştır. Eline aldığı oklarıyla balonlara hedef almakta olan SüngerBob bakalım bu oyunda ne kadar başarılıdır. Space tuşuna basılı tutarak ok un hızını ayarlayabilir yön tuşları ile de fırlatacağınız ok a yön verebilirsiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

0/9