Hastaneden Kaçış

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Hastaneden Kaçış Oyunu Oyna

Hastaneden Kaçış ; Yaptığı bozuk davranışlar sonucu akıl hastanesine düşen kahramanımız bu durumu kendine yediremeyerek kaçmaya çalışır. Tabi ki de kaçabilmesi için birilerinin yardımına ihtiyacı vardır. Sizin de yardımlarınızla ordan kaçacaktır. Talimatlar oyunun başında verilmektedir. Verilen talimatları takip ederek oyunda ilerleyebilirsiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Hastaneden Kaçış Oyunu 1468 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Macera Oyunları

Hastaneden Kaçış Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Kaçış Zombi Kaçış Zombilerden kaçarak yolun sonuna ulaşmanız gerekiyor. Zombiler sizi yolun sonuna ulaştırmamak için bütün güçleri ile mücadele ediyor. Zombileri kamyon ile ezerek yolu tamamlayacaksın. Zombiler tarafından yola koyulan engellerin hepsini aşmalısın. Zombiler sana engel olursalar oyunu kaybedersin. Kamyona bin ve zombiler ile kıran kırana bir mücadeleye başla. Zombileri ezeceğin kamyonu, Yön tuşlarıyla kontrol ediyorsun. Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.

Hastaneden Kaçış Hastaneden Kaçış Yaptığı bozuk davranışlar sonucu akıl hastanesine düşen kahramanımız bu durumu kendine yediremeyerek kaçmaya çalışır. Tabi ki de kaçabilmesi için birilerinin yardımına ihtiyacı vardır. Sizin de yardımlarınızla ordan kaçacaktır. Talimatlar oyunun başında verilmektedir. Verilen talimatları takip ederek oyunda ilerleyebilirsiniz. Nişan oyunları iyi eğlenceler diler.

Buzhaneden Kaçış Buzhaneden Kaçış Buzhanede geçen bu maceramızda, üzerinize doğru gelen buz bloklarından ve size saldıran yaratıklardan kaçmanız gerekiyor. Kaçış esnasında buzlukta bulunan meyveleri toparlayarak enerjinizi doldurabilirsiniz. Oyunumuzu Yön ve Boşluk tuşlarını kullanarak oynayabilirsiniz.Nişan oyunları sitesi 12 den hedefleri vurmanız için nişan oyunları oyna ekliyor.